23 лист. 2015

Вітаємо переможцю ІІ (районного) етапу олімпіади з екології

22 листопада 2015 року на базі КЗ "ХЗОШ №32" відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології. Вітаємо Татаринцеву Анастасію, ученицю 11-А класу, яка посіла ІІ місце!!!
23 лист. 2015

Гра у ІТ брейн ринг

21 листопада 2015 року у приміщені ТРК "Караван"(вул. Героїв праці, 7) в навчальному центрі "Spalach" відбувся другий день змагань турніру, де наша команда у складі: Великородного А. (8-А); Тристана С. (8-А); Бережного А. (8-А); Воробйової Ю. (9-А); Коваленко М. (9-А) прийняла участь у запеклій боротьбі між командами. Всі нашы учасники отримали сертифікати за участь у турнірі та сертифікат зі знижкою на навчання у навчальному центрі "Spalach".
19 лист. 2015

Вітаємо наших учнів переможців ІІ (районного) етап олімпіад з базових дисциплін!

З 7 листопада 2015 року стартував ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплин, де наші учні показали високі результати. Вітаємо наших учнів, які зайняли призові місця у ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплин та бажаємо подальших таких перемог!!!
18 лист. 2015

У школі пройде Урок пам’яті

28 листопада 2015 року відповідно до указу президента в Україні відбудуться заходи до Дня пам’яті жертв голодоморів. З метою гідного вшанування загиблих від геноциду українського народу, вчиненого тоталітарним сталінським режимом, у МОН України рекомендують провести у школах у п’ятницю 27 листопада Урок пам’яті «З присвятою замордованим голодом…». Про це йдеться у листі «Щодо заходів до Дня пам’яті жертв голодоморів» від 17.11.15 № 1/9-549.
16 лист. 2015

Перенесення робочих днів у 2016 році

Кабінет Міністрів України на засіданні 11.11.2015 розглянув підготовлений Мінсоцполітики проект розпорядження «Про перенесення робочих днів у 2016 році». З метою створення сприятливих умов для святкування 7 січня — Різдва Христового, 8 березня — Міжнародного жіночого дня та 28 червня — Дня Конституції України, а також раціонального використання робочого часу.
11 лист. 2015

Вітаємо переможницю ІХ міського конкурсу знавців української мови «Наша мова калинова»

7 листопада 2015 року відбувся ІХ міський конкурс знавців української мови, присвячений Дню української писемності та мови, в якому наша учениця 11-А класу Сімавонян Валерія була нагороджена Дипломом ІІІ ступеня. Вітаємо її та бажаємо успіхів у навчанні!
10 лист. 2015

День української писемності та мови

9 листопада 2015 року в нашій школі був проведений день присвячений до Дня української писемності та мови. Учні початкових класів підготували малюнки на тему: "Історія моєї країни"; серед учнів 5-11-х класів проведено конкурс на кращу стіннівку (у вигляді рушника). Дівчата 6-Б класу підготували усний журнал на тему: "День української писемності" та також організовано мовнознавчі турніри учнів 6-7 класів.
6 лист. 2015

Затверджено Календарний план підготовки та проведення ЗНО-2016

У МОН України підписано наказ «Про затвердження Календарного плану підготовки та проведення в 2016 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти» від 05.11.2015 № 1143 (далі — наказ № 1143). Відповідно до наказу № 1143 визначено строк подання реєстраційних документів особами, які проходитимуть зовнішнє незалежне оцінювання (далі — ЗНО): він триватиме з 01 лютого до 04 березня.
6 лист. 2015

Мандрівка по сказкам Г.Х. Андерсена

5 листопада 2015 року у школі проходив бібліотечний урок "Мандрівка по сказкам Андерсена". В ході проведення бібліотечного уроку присвяченого творчості Г.Х. Андерсена відбулися.
5 лист. 2015

Всеукраїнський місячник бібліотек

З 01 по 30 жовтня 2015 року у школі проходив Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек. У цей період відбулися екскурсії до бібліотеки, конкурс малюнків також акція під гаслом "Подаруй бібліотекці книгу".