13 жовт. 2015

Відкриття шкільного стадіону

13 жовтня 2015 року відбулося урочисте відкриття оновленого стадіону на території КЗ "ХЗОШ №49" . На цьому святі були присутні почесні гості: О.І.Деменко - директор Департаменту освіти Харківськоі міської ради, Т.В. Топчій - голова адміністрації Фрунзенського району Харківськоі міської ради, А.А.Богач- радник голови Харківськоі міської ради, В.М.Ільєнко - депутат Харківськоі міської ради, В.В.Золотарьов - заступник генерального директора заводу "Южкабель", С.В.Форостовець - начальник управління освіти Адміністрації Фрунзенського району Харківськоі міської ради. Цей захід відвідали юні спортсмени, школярі та мешканці району. На новому футбольному полі зі штучним покриттям було зіграно перший футбольний матч командами КЗ "КДЮСШ №16". Це свято ще довго відгукуватиметься в нашій пам'яті приємними спогадами...
12 жовт. 2015

День українського козацтва в історичному музеї

8 жовтня 2015 року члени військово-патріотичного гуртка «Сокіл», разом зі своїм керівником, відвідали історичний музей, в якому відбувся захід, приурочений одразу трьом знаменним подіям, а саме: Святу Покрови Пресвятої Богородиці, Дню українського козацтва, а також Дню захисника Вітчизни.
9 жовт. 2015

Увага! Конкурс МАН Юніор

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 06.04.2015 № 400 «Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на ІІ півріччя 2015 року за основними напрямами позашкільної освіти» у листопаді-грудні ц.р. Національний центр «Мала академія наук України» проводить Всеукраїнський інтерактивний конкурс «МАН-Юніор Ерудит». Умови участі у заході розміщені на сайтах www.man.gov.ua і man-junior.org.ua.
8 жовт. 2015

Вітаємо команду КВК з перемогою у районному етапі

Вітаємо команду КВК "Смайлики"(8-А клас: Бабаєва А., Великородній А.,Золочевський Д., Напльоков І., Резнік М., Федотова А.) отриманням призового місця в районному конкурсі команд КВК. МОЛОДЦІ! Окрема подяка художникам-декораторам (Бабаєвій А., Алексеєнко А.). Спасибі. Так тримати!!!
7 жовт. 2015

Святковий концерт для вчителів

5 жовтня 2015 року у нашій школі відбувся святковий концерт присвячений дорогим нашим вчителям. Учні підготували святкові сценки, привітання до своїх вчителів, молодші школяри підготували красивий вальс, ще учні запропонували подивитись, як наші вчителі подорожували у Парижі. Також на святі був присутній народний депутат Ільєнко В.М., він привітав учителів-ветеранів педагогічної праці.
7 жовт. 2015

День відкритих дверей у ХНПУ ім. Г.С. Сковороди

29 жовтня 2015 року з 11:00 до 14:00 Дня відкритих дверей на факультетах Харківського національного педагогічного університету ім. Г.С. Сковороди (за графіком).
6 жовт. 2015

Цікавий відпочинок в святковий день

04 жовтня 2015 року колектив школи відвідав куточки рідної спадщини, а саме м. Старий Мерчик, Шарівку та Наталівку. Де всі полюбовалися різнобарвленістю осінньої природи, замками та помістями.
2 жовт. 2015

Привітання з Днем соціального педагога

Зараз професія соціального педагога затребувана і виділена в окрему категорію системи освіти. Соціальні педагоги входять у викладацькі склади більшості навчальних і виховних закладів. Їхня робота часто нагадує роботу психолога, але це відбувається тому, що вони тісно співпрацюють зі штатними фахівцями психологами, адже робота з важкими підлітками вимагає особливого витонченого підходу. У Міжнародний день соціального педагога ми приєднуємося до привітань на адресу цих висококваліфікованих фахівців і бажаємо їм успіхів і любові, перемог і радості в їх життєво необхідної всім нам праці! Зі Святом нашого соціального педагога Хуторянець Юлію Миколаївну!
2 жовт. 2015

Осінній подарунок для вчителя

02 жовтня 2015 року у нашій школі відбулася виставка-вернісаж "Осінній букет" присвячена свято до дня вчителя. Учні усіх класів робили осінні букети із задоволенням, щоб привітати своїх вчителів з професійним святом! Вітаємо 11-А клас з І місцем у виставці-вернісажі "Осінній букет"!!!
1 жовт. 2015

Привітання зі святом - Днем вчителя!

Щиро і сердечно вітаємо всіх педагогів із професійним святом – Днем працівників освіти, яке об'єднує всіх тих, хто відкриває нам двері у квітучий сад знань, науки, мудрості. Діти - майбутнє держави. І саме ви невтомно і наполегливо плекаєте це майбутнє - молоде покоління свідомих, талановитих громадян нашої країни. Ви несете людям добро, вам вірять, до вашої думки прислухаються, у вас вчаться. Завдяки вашій повсякденній праці діти долучаються до тих невичерпних скарбниць знань, які допомагають їм обрати життєвий шлях, стати справжніми фахівцями своєї справи. У день свята щиро дякуємо вам за добросовісне служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, високий професіоналізм та життєву мудрість.