17 лют. 2023

ДЕНЬ СПОНТАННОГО ПРОЯВУ ДОБРОТИ

День спонтанного прояву доброти – це підстава згадати про істинні цінності нашого життя і про те, що доброта здатна зцілити від душевних мук і недуг кожного, хто її проявляє. Тому проявляти добрі наміри у всіх своїх діях повинна кожна людина
16 лют. 2023

День Єднання

У закладі освіти пройшли тематичні заходи.
22 січ. 2023

22 січня День Соборності України

22 січня - особлива дата в історії України. У цей день ми відзначаємо два важливих свята - проголошення Української Народної Республіки та Акт Об'єднання українських земель. 105 років тому, 22 січня, українці проголосили незалежність своєї держави і створили Українську Народну Республіку, а рівно через рік відбувся Акт злуки УНР і ЗУНР.
30 груд. 2022

З Новим роком!!!

Вітаємо всіх з Новим роком!!! Бажаємо Мирного неба, здоров'я і щастя!
19 груд. 2022

День Святого Миколая

У цей день традиційно учні 1-11 класів отримали новорічні подарунки від мера міста Харкова Ігоря Терехова.
10 груд. 2022

Міжнародний день захисту прав людини.

Традиційно у закладі освіти були проведені тематичні виховні заходи.
6 груд. 2022

6 грудня - День Збройних Сил України.

У закладі освіти традиційно проходять виховні заходи до свята.
5 груд. 2022

5 грудня Міжнародний день волонтера

Учні та педагогічний колектив закладу освіти вітає зі святом усіх волонтерів. Дякує за підтримку та допомогу під час війни.
1 груд. 2022

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Традиційно у цей день було проведені тематичні виховні заходи.
25 лист. 2022

26 листопада Всеукраїнська акція "Запали свічку"

У 2022-му День пам'яті жертв голодоморів припадає на 26 листопада. Цього дня традиційно о 16-ій годині розпочнеться Всеукраїнська акція «Запали свічку», під гаслом «Пам’ятаємо. Єднаємося. Переможемо!».