29 вер. 2015

Змінено норму тривалості робочого часу на 2015 рік

Зміни норми тривалості робочого часу на 2015 рік пов’язані зі встановленням нового свята — Дня захисника України. Про це йдеться у листі Мінсоцполітики від 18.09.2015 № 560/13/133-15. Мінсоцполітики наголошує, що згідно зі статтею 53 КЗпП напередодні святкових і неробочих днів тривалість роботи працівників, крім працівників, зазначених у статті 51 КЗпП, скорочується на одну годину як при п'ятиденному, так і при шестиденному робочому тижні, а напередодні вихідних днів тривалість роботи при шестиденному робочому тижні не може перевищувати 5 годин.
28 вер. 2015

Вітаємо переможців районного турніру з біології

24 вересня 2015 року на базі ХЗОШ №72 відбувся районний турнір юних біологов, в якому наша команда у складі: Суровцевої Карини (11-А); Тарабан Анни (11-А); Татаринцевої Анастасії (11-А); Сімовонян Валерія (11-А) та Войтенко Анастасії (10-А) зайняла І місце. Вітаємо наших переможців юних біологів з перемогою та бажаємо успішного навчання, успіхів та подальших таких перемог!!!
25 вер. 2015

Экскурсия в рамках профориентационного проекта "Мир профессий. Погружение" в прекрасную ветеринарную клинику "Пес+Кот"

Дорогие друзья! Рады пригласить ребят и родителей на первую экскурсию в рамках профориентационного проекта "Мир профессий. Погружение" в прекрасную ветеринарную клинику "Пес+Кот" . Для вас специалисты клиники проведут увлекательную экскурсию в мир профессии ветеринара и мастер-класс по неотложной помощи домашним питомцам. Приглашаем ребят и родителей! Ждем Вас по адресу: ул. Новопрудная, 9-Б (Станция метро "23-го Августа") в 11.00. Участие детей и родителей - бесплатно!))) Пожалуйста, скажите нам о Вашем желании прийти по тел.: (099) 035-71-44; (097) 246-50-54
23 вер. 2015

Участь у районному семінарі вчителів фізики

18 вересня 2015 року учитель фізики Лєпкова Л,М., з метою підвищення педпгогічної компетентності взяла участь у семінарі за темою "Введення в радіоастрономію, конструкція радіотелескопа УТР-2"
18 вер. 2015

Ніч науки у Харкові 2015

26 вересня 2015 року з 16:00 до 22:00 харківські наукові установи відкриють свої двері в багатогранний світ науки і досліджень, де будуть представлені новітні науково-дослідницькі проекти в галузі сучасних технологій у різних галузях науки.
17 вер. 2015

Вітаємо переможців районного турніру юних хіміків

16 вересня 2015 року збірна команда учнів КЗ "ХЗОШ №49" та КЗ "ХНВК №24" взяла участь у районному турнірі юних хіміків серед учнів 9-11-х клвсів і посіла І місце. Вітаємо переможців-учнів нашої школи: Сніжко Арсенія, учень 9-А класу, Гавриш Поліну, ученицю 10-А класу та Суровцеву Карину, ученицю 11-А класу. Вітаємо та бажаємо подальших успіхів!!!
16 вер. 2015

Триває реєстрація на конкурс "Грінвич"

Триває реєстрація на Всеукраїнський конкурс з англійської мови "Грінвіч". Заявки приймаються до 27 вересня 2015 року. Деталі у вчителів англійської мови!
14 вер. 2015

Наступного тижня буде затверджено результати конкурсу серед видавців на випуск підручників

Міністр освіти і науки на ХХІІ Форумі видавців у Львові розповів про забезпечення підручниками учнів загальноосвітніх закладів. За його словами, підручники для 4-х та 7-х класів надійдуть до шкіл із затримкою, проте будуть безкоштовними. Як повідомлялося раніше, половину їх вартості оплатить держава, половину — місцеві бюджети.
2 вер. 2015

Перші уроки "Україна - нація єдина"

1 вересня 2015 року в нашій школі пройшли перші уроки присвячені тематиці направленої на реалізацію Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 16.06.2015 №641. Учні підготували цікаві доповіді про Україну та свою рідну землю, а учні молодших класів переглянули мультфільми про країну «Це – наше і це – твоє», після чого обговорили тему «Україна - нація єдина»
1 вер. 2015

Святкова лінійка у нашій школі

1 вересня 2015 року у школі відбулося свято Першого дзвоника. На урочистій лінійці були присутні почесні гості, вчителі, батьки та мешканці мікрорайону. Учні-першокласники отримали у подарунок від міського голови Букварики, веселі абетки та календарики.