Класна оцінка

Алгоритм класного керівникка

Алгоритм роботи класного керівника.

1.Знайомство з особистими справами учнів, журналом попереднього навчального року.

2.Бесіда з медпрацівником, психологом і соціальним педагогом.

3.Початкова, проміжна і кінцева стадії моніторингу пізнавальних інтересів, захоплень, потреб та особливостей учнів. (Проводяться шляхом анкетування, тестування, співбесіди з учнями і батьками, спостереження за учнями, проведення ігор, поточних співбесід з педагогами, які працюють у цьому класі.)

4. Складання картки інтересів — можливих і тих, які вже реалізуються.

Картка інтересів:

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Де і чим займається

Де і чим хотів би займатися

5. Проведення спільних з учнями і батьками зборів у формі гри, анкетування, походу. Здійснення перспективного планування життєдіяльності класу.

6. Розподіл обов’язків серед учнів (обирання відповідальних за різні сектори роботи: спорт, випуск класної газети, чергування тощо).

7. Індивідуальні бесіди з кожним учнем.

8. Складання соціального паспорта класу.

19.Складання плану виховної роботи в класі.