Електронні ресурси бібліотеки

Навчальні програми, тренажери
довідники, енциклопедії, програми, бібліотечки з аудіо- або відео відтворенням

1. Всесвітня історія. 9 кл.  [Електронний ресурс]: електронний атлас. – К., 2004. – 1 електрон. опт. диск (CD-ROM) : зв., цв.

2. Поети – Харкову  [Електронний ресурс]. – Х.: За підтримки Харківського міського голови М.Добкіна та Харківського міського управління освіти, 2010. – 1 електрон. опт. диск (CD-ROM) : зв., цв.

3. Географія материків та океанів. 7 кл.  [Електронний ресурс]: дистанційний курс. – К., 2004. – 1 електрон. опт. диск (CD-ROM) : зв., цв.

4. Правознавство. 9-11 кл.  [Електронний ресурс]. – К.: Національний технічний університет України «КПІ», Ін-т інноваційних технологій і змісту освіти МОН України, 2006. – 1 електрон. опт. диск (CD-ROM) : зв., цв.

5. Віртуальна фізична лабораторія. 10-11 кл.  [Електронний ресурс]. – К.: Ін-т педагогіки АПН України, Ін-т інноваційних технологій і змісту освіти МОН України, 2004. – 1 електрон. опт. диск (CD-ROM) : зв., цв.

6. Большой анатомический атлас. [Электронный ресурс]. – К.: ТОВ «Фортресс Паблішинг», 2004. – 1 электрон. опт. диск (CD-ROM) : зв., цв. – Серія «Большая детская электронная библиотека»

7. Большая детская энциклопедия.Детский иллюстрированный англо-русский словарь  [Электронный ресурс]. – К.: ТОВ «Фортресс Паблішинг», 2004. – 1 электрон. опт. диск (CD-ROM) : зв., цв.

8. Большая детская энциклопедия. Птицы  [Электронный ресурс]. – К.: ТОВ «Фортресс Паблішинг», 2004. – 1 электрон. опт. диск (CD-ROM) : зв., цв.

9.Географія україни. 8-9 кл. [Електронний ресурс]: електронний атлас. – К., 2004. – 1 електрон. опт. диск (CD-ROM) : зв., цв.

10. Економічна і соціальна географія світу. 10-11 кл.  [Електронний ресурс]: електронний атлас. – К., 2004. – 1 електрон. опт. диск (CD-ROM) : зв., цв.

11. Алгебра. 7-9 кл. [Електронний ресурс]: дистанційний курс. – Херсон.: Ін-т інноваційних технологій і змісту освіти МОН України,  2006. – 1 електрон. опт. диск (CD-ROM) : зв., цв.

12. Українська література. 11 кл. [ Електронний ресурс]: дистанційний курс. – К.: Ін-т інноваційних технологій і змісту освіти МОН України,  2006. – 1 електрон. опт. диск (CD-ROM) : зв., цв.

13. Хімія. 8 кл. [ Електронний ресурс]: дистанційний курс. – К.: Ін-т інноваційних технологій і змісту освіти МОН України,  2000. – 1 електрон. опт. диск (CD-ROM) : зв., цв.

14. Великі українці. 10-кл., (письменники хх століття) 11 кл.   [Электронный ресурс]. – 2008. – 1 электрон. опт. диск (CD-ROM) : зв., цв.

15. Фраза. Обучающая программа-тренажор по русскому языку – 4000 заданий. [ Електронний ресурс]: дистанційний курс.

16. Бенефис Luciano Pavarotti  [Электронный ресурс]. – К.: ООО «МОНОЛИТ», 2007. – 1 электрон. опт. диск (CD-ROM) : зв., цв.

17. Интернет для детей. Пошагавая интерактивная обучающая система  [Електронний ресурс].  – 1 електрон. опт. диск (CD-ROM) : зв., цв.

18. Мировая художественная литература. От наскальныхтрисунков до киноискусства [Електронний ресурс]: мультимедийное  учебное пособие  – 1 електрон. опт. диск (CD-ROM)