Класна оцінка

Методичне об'єднання вчителів естетичного циклу та трудового навчання

• Методичне об'єднання вчителів естетичного циклу та трудового навчання  очолує Назаренко Л.О.;

Робота методичного об’єднання вчителів естетичного циклу (музика, образотворче мистецтво, трудове навчання) була впорядкована науково-методичній темі  „Підвищення ефективності педагогічної праці шляхом активізації творчих здібностей та діяльності учнів”.

Учителі кафедри (Назаренко Л.О., Борова Н.Г., Аспідова О.Є.) визначили серед основних задач такі:

• формувати естетичний смак та художню культуру учнів;

• розширювати знання учнів щодо мистецтва творення краси навколо себе;

• розвивати вміння сприймати музику й поезію в естетичному поєднанні, виховувати почуття людяності.

PB216250.JPG

Борова Н.Г.                Назаренко Л.О.               Аспідова О.Є.