Методичне об’єднання вчителів початкової школи

• Початкові  класи очолує  Зоня В.М.;

Методичне об’єднання вчителів початкових класів (Безсонова В.І., Завада Т.В., Зоня В.М., Котенко С.В., Житомирська А.В., Івченко М.Я., Левицька Н.А., Морєва І.Б., Шульга О.М.) багато зусиль спрямовує на діагностику рівня підготовки учнів, пошук оптимальних методів навчання, вивчення дидактичного матеріалу, колективну розробку важких для навчання тем.

методичне об’єднання працює над проблемою підвищення ефективності педагогічної праці шляхом творчого застосування методів активізації розумової діяльності учнів з урахуванням диференціації та індивідуалізації навчання.

Задачі:
  • підвищення ефективності і якості навчально-виховного процесу на основі впровадження досягнень педагогічної науки та передового досвіду;

• активізація розумової діяльності учнів та вимоги до усного й писемного мовлення;

• формування національної свідомості, світогляду та гідності громадянина України.

Івченко Майя Яківна_2016.JPG

Завада Т.В.                        Зоня В.М.                  Житомирська А.В            Івченко М.Я.

Котенко С.В.                      Шульга О.М.                  Левицька .Н.А.                  Морєва І.Б.

rEx8z-urqg0.jpg

Скринник С.О.                  Ушакова В.М.