Фестиваль інновацій

Методичне об'єднання вчителів української та російської мови, історії

• Методичне об'єднання української мови та літератури, російської мови та літератури, історії – очолює керівник  Нестеренко С.А.;

Методичне об’єднання вчителів української мови та літератури, російської мови та літератури, історії (Жученко О.Ю., Левенець Н.Є., Павловська Л.О., Панченко Т.В., Шевченко С.М., Шило Н.І., Касьянова І.О., Долгих Л.В.) працює над проблемою підвищення ефективності навчання шляхом застосування інноваційних форм і диференційовано-індивідуального підходу до навчання учнів.

Завдання:

• розвиток в учнів пошукових здібностей під час роботи  з навчальним матеріалом;

• формування основних компетенцій учнів.

Учитель історії  Долгих Л.В. працюють над проблемою підвищення ефективності процесу навчання за допомогою застосування нестандартних методів.

img252.jpg

Нестеренко С.А.

Керівник ШМО

Харківський державний педагогічний університет ім.Г.С. Сковороди(2001 р.)

Кваліфікація вчителя української мови і літератури та французької мови і зарубіжної літератури І категорія.

Останні курси підвищення кваліфікації 23.01.2012-17.02.2012 за напрямом «Українська мова та література»

Сертифікати, що засвідчують про завершення спецкурсів за темами:«Культура мовлення.

Ділова українська мова»,  «Формування професійної компетентності вчителів мов та літератури» (2012 р.)

Левенець Н.Є.               Панченко Т.В               Жученко О.Ю.              Павловська Л.О.

Ш.jpg        1.jpg

Долгих Л.В.                 Шевченко С.М.                   Губська О.А.             Касьянова І.О.