Методичне об'єднання вчителів фізики, математики та інформатики

Учителі методичного об’єднання математики, інформатики та фізики (Вечірко О.А., Журавльова О.Г., Лєпкова Л.М., Овчинникова О.О., Орлова Н.П., Коротка О.І.) працювали над єдиною методичною темою “Підвищення ефективності педагогічної праці шляхом активізації творчо-пізнавальної діяльності учнів”. Методичне об’єднання ставило такі завдання:

• формування в учнів наукового світогляду;

• виховання інтересу до вивчення математики і фізики, розвиток пізнавальної активності;

• формування і виховання алгоритмічної культури;

• розвиток навичок самостійної роботи і роботи з підручниками, посібниками, довідковою літературою;

• використання сучасних та новітніх технологій у викладанні предметів математичного  циклу.

Овчинникова О.О.           Орлова Н.П.                   Вечірко О.А.

Лєпкова Л.М                               Журавльова О.Г                   Семотюк В.М.