Методичне об'єднання вчителів природничого циклу

• Методичне об'єднання природничих наук очолує керівник Триполко О.В.;

методичне об’єднання вчителів природничих наук працювало над проблемою підвищення ефективності навчання шляхом застосування інноваційних форм  і диференційовано-індивідуального підходу до навчання учнів. У своїй практиці вчителі (Триполко О.В., Архіпова В.О., Алексейчик Т.І.,  Яікова С.О.) широко застосовували пошуковий метод, який виробляв в учнів риси творчої діяльності, був умовою розвитку їх пізнавальних інтересів, забезпечував залучення учнів до самостійного здобуття знань, збору та дослідження матеріалу й формуванню вмінь і навичок дослідницької роботи.

Триполко О.В.                    Архіпова В.О

Яікова С.О.                       Алекейчик Т.І.