Комунальний заклад «Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №49
Харківської міської ради Харківської області імені Харківських дивізій»

1й клас.gif

Девіз школи

Школа тебе зустрічає добром - дітям завжди вона серцем відкрита!!!

У навчальному закладі визначена українська мова навчання. Загальна кількість класів - 22
        Загальна кількість педагогічного колективу - 43, мають вищу категорію - 14 вчителів; І категорію - 9 вчителів; ІІ - категорію - 3 вчителя; спеціаліст - 7, молодший спеціаліст - 2.
Мають звання "старший учитель" - 10 вчителів. Звання "Учитель-методист" - 2 вчителів. Нагороджені грамотами - 8 вчителів.  Загальна кількість учнів - 806.

Допрофільне та профільне навчання:
10-А клас - екологічний профіль;

11-А клас - універсальний профіль.

Бабочки порхают

15 лют. 2018

Підручники для 5 кл
23 січ. 2018

День соборності України
19-25 січня у закладі освіти пройшли заходи до Дня Соборності України.
19 січ. 2018

Стартує реєстрація на зовнішне оцінювання - 2018
З 6 лютого 2018 року в Україні розпочинається реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання.

11 січ. 2018

Про затвердження Положення про екстернат у загальноосвітніх навчальних закладах
Приймання заяв для зарахування на екстернат за базову середню освіту закінчується 28.02.2018
27 груд. 2017

Новорічні подарунки від міського голови
Учні 1-4-х класів отримали новорічні солодкі подарунки від міського голови Г.А.Кернеса
20 груд. 2017

Відбулися вистави
У нашій школі відбулися вистави. Учні п'ятих класів підготували казки для молодших учнів. Новорічні вистави були приурочені до дня Святого Миколая.