XІІI Всеукраїнська учнівська науково-практична конференція "ЕКОЛОГО-ВАЛЕОЛОГІЧНА КУЛЬТУРА"

11 лист. 2020
10 - 11 листопада 2020 учениця 9-Б класу нашої школи Воронкіна Маргарита взяла участь, у роботі XІІI Всеукраїнської учнівської науково-практичної конференції «ЕКОЛОГО-ВАЛЕОЛОГІЧНА КУЛЬТУРА – ВИБІР XXI СТОЛІТТЯ» (м. Дрогобич), яка прохолодила у онлайн-форматі.

10 - 11 листопада 2020 учениця 9-Б класу нашої школи  Воронкіна Маргарита взяла участь, у роботі XІІI Всеукраїнської учнівської науково-практичної конференції «ЕКОЛОГО-ВАЛЕОЛОГІЧНА КУЛЬТУРА – ВИБІР XXI СТОЛІТТЯ» (м. Дрогобич), яка прохолодила у онлайн-форматі.

Маргарита представила свій  екологічний проєкт на тему  «Фітоіндикація стану атмосферного повітря урбаністичних територій  м. Харкова шляхом визначення основних репродуктивних параметрів кульбаби лікарської (Тaraxacum оfficinalе L.)». Актуальна та практико-орієнтована тема проєкту Маргарити викликала схвальні відгуки та активну наукову дискусію усіх учасників конференції. За результатами роботи конференції буде видано збірку наукових тез  юних науковців.