1 груд. 2015

Вітаємо переможниців ІІ (районного) етапу олімпіади з укрїнської мови та літератури

28 листопада 2015 року на базі ХЗОШ №145 відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури. Вітаємо Пилипець Лідію, ученицю 9 класу, яка посіла ІІ місце; Сімавонян Валерію, ученицю 11 класу, яка посіла ІІІ місце та вчителів які підготували учнів до олімпіади: Павловську Лідію Олександрівну та Шило Наталію Іванівну. Бажаємо успіхів!!!
30 лист. 2015

Тиждень безпеки у школі

З 23 по 27 листопада 2015 року у школі було проведено кіноуроки з охорони здоров'я для учнів 5-8-х класів.
30 лист. 2015

Вітаємо переможниців ІІ (районного) етапу олімпіади з фізики

29 листопада 2015 року на базі ХЗОШ №72 відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики. Вітаємо учнів, які посіли ІІ місце: Венгерова А., учня 7 класу та Сніжка Арсенія, учня 9 класу, також ученицю 10 класу Гавриш Поліну, яка посіла ІІІ місце та вчителя Лєпкову Людмилу Миколаївну, яка підготувала учнів до олімпіади. Бажаємо успіхів!!!
27 лист. 2015

Фестиваль "З вірою в життя" пройшов у Фрунзенському районі

26 листопада 2015 року в великому залі Адміністрації Фрунзенського району м. Харкова відбувся IХ Міський фестиваль «З вірою в життя», приурочений до Міжнародного дня інвалідів. У заході взяли участь більше 120 талановитих та обдарованих харків'ян з особливими потребами, який відвідали учні 10-А класу нашої школи зі своїм класним керівником Шило Н.І.

Вітаємо переможниців ІІ (районного) етапу олімпіади з історії

21 листопада 2015 року на базі ХЗОШ №160 відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії. Вітаємо Пелепець Лідію, ученицю 9-А класу, яка посіла І місце також Єрмолаєву Карину (11-А); Сакун Світлану (10-А) та Воробйову Юлію (10-А), які посіли ІІІ місце та вчителя Долгих Лілію Василівну, яка підготувала учнів до олімпіади. Бажаємо успіхів!!!
26 лист. 2015

Виховний захід присвячений до пам’яті жертв голодомору

У 8-11-х класах пройшли виховні заходи присвячені до Дня пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 рр.

Біібліотечний урок у школі

25 листопада 2015 року учні 6-Б класу провели для учнів 3-4-х класів літературні хвилинки на тему: "Чи знаєшь ти українські казки".
25 лист. 2015

Пам'ятаємо....

Педагогічний колектив нашої школи висловлює співчуття щодо втрати методиста управління освіти Ципіна Володимира Львовича.
25 лист. 2015

Вітаємо переможця

21 листопада 2015 року на базі КЗ "ХСШ №11" відбувся ІІ (районний) етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів 5−11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів району. Вітаємо Пасічного Олександра, учня 9 класу, який посів ІІІ місце та вчителя Павловську Лідію Олександрівну, яка підготувала учня до конкурсу. Бажаємо успіхів!!!
24 лист. 2015

До уваги випускників!

Критерії оцінювання завдань з розгорнутою відповіддю в сертифікаційних роботах ЗНО 2016 з: української мови, математики, англійської мови, іспанської мови, німецької мови, російської мови, французької мови