Про деякі питання проведення ДПА та ЗНО у 2014/2015 н.р.

26 січ. 2015
Згідно листу МОН України від 20.01.2015 №1/9-21 ''Про деякі питання проведення державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання у 2014/2015 навчальному році'', у якому звертається увага, що відтепер завдання для проведення державної підсумкової атестації укладаються навчальними закладами за рекомендаціями МОН. Цьогорічним є те, що обов’язковою є атестація з української мови, що проводиться у формі зовнішнього незалежного оцінювання. При цьому результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови зараховуються як результат державної підсумкової атестації за курс повної загальної середньої освіти для всіх випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2015 року.

Якщо випускник (випускниця) через поважні причини не зміг (змогла) скласти ЗНО з української мови і літератури в основну сесію, то він (вона) має пройти ЗНО під час додаткової сесії. Відповідно, атестат він (вона) отримує пізніше.
     Міністерство освіти і науки України доручило загальноосвітнім навчальним закладам до 1 березня здійснити прийом заяв щодо зарахування на екстернатну форму навчання від учнів 11-х класів, які проживають на тимчасово окупованій території та в місцях проведення антитерористичної операції.

З метою своєчасної реєстрації випускників для проходження державної підсумкової атестації з української мови у формі зовнішнього незалежного оцінювання рекомендовано прикріпитися до навчальних закладів на екстернат до 10 лютого 2015 року. У Міністерстві юстиції України знаходиться нове Положення ''Про проведення державної підсумкової атестації'' та МОН України готуються відповідні методичні рекомендації.

Лист МОН № 1/9-21 від 20.01.15 року

"Про деякі питання проведення державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання у 2014/2015 навчальному році"