Привітання з Днем соціального педагога

2 жовт. 2015
Зараз професія соціального педагога затребувана і виділена в окрему категорію системи освіти. Соціальні педагоги входять у викладацькі склади більшості навчальних і виховних закладів. Їхня робота часто нагадує роботу психолога, але це відбувається тому, що вони тісно співпрацюють зі штатними фахівцями психологами, адже робота з важкими підлітками вимагає особливого витонченого підходу. У Міжнародний день соціального педагога ми приєднуємося до привітань на адресу цих висококваліфікованих фахівців і бажаємо їм успіхів і любові, перемог і радості в їх життєво необхідної всім нам праці! Зі Святом нашого соціального педагога Хуторянець Юлію Миколаївну!

Міжнародний день соціального педагога, що припадає на 2 жовтня, став відзначатися зовсім недавно. На черговій XVII Міжнародної конференції соціальних педагогів, яка відбулася в Копенгагені в травні 2009-го, де серед учасників були представлені 44 країни, і було засновано це професійне свято.

Колектив школи вітає соціального педагога школи Хуторянець Ю.М.