Увага! Конкурс МАН Юніор

9 жовт. 2015
Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 06.04.2015 № 400 «Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на ІІ півріччя 2015 року за основними напрямами позашкільної освіти» у листопаді-грудні ц.р. Національний центр «Мала академія наук України» проводить Всеукраїнський інтерактивний конкурс «МАН-Юніор Ерудит». Умови участі у заході розміщені на сайтах www.man.gov.ua і man-junior.org.ua.

1111.png

До участі в конкурсі запрошуються вихованці позашкільних навчальних закладів і учні 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Учасники Конкурсу виконують тестові завдання в номінаціях «Історик-Юніор», «Технік-Юніор», «Астроном-Юніор», «Еколог-Юніор».

Для номінації «Технік-Юніор» тестові завдання складаються з історії науки і техніки відповідно до попередньо заявленої тематики.

Тестові завдання в номінації «Історик-Юніор» базуються на шкільній програмі з історії України та Всесвітньої історії і відповідають навчальному матеріалу класу, для якого ці завдання призначаються.  У номінації «Еколог-Юніор» тестові завдання складаються на основі знань, які набуваються під час вивчення природознавства, хімії, географії, біології та екології в школі.

Основою тестових завдань в номінації «Астроном-Юніор» є шкільна програма з природознавства та астрономії.
      Інформаційні матеріали Конкурсу розміщуються на веб-сайтах: www.man.gov.uaта http://man-junior.org.ua. (далі - сайти Конкурсу), а також у засобах масової інформації не пізніше, ніж за один місяць до початку проведення Конкурсу.
За більш детальною інформацією та оформленням заявки на участь звертатися до вчителів та заступника директора з НВР  Солуянової Г.А.