У школі пройде Урок пам’яті

18 лист. 2015
28 листопада 2015 року відповідно до указу президента в Україні відбудуться заходи до Дня пам’яті жертв голодоморів. З метою гідного вшанування загиблих від геноциду українського народу, вчиненого тоталітарним сталінським режимом, у МОН України рекомендують провести у школах у п’ятницю 27 листопада Урок пам’яті «З присвятою замордованим голодом…». Про це йдеться у листі «Щодо заходів до Дня пам’яті жертв голодоморів» від 17.11.15 № 1/9-549.

У листі «Щодо заходів до Дня пам’яті жертв голодоморів» від 17.11.15 № 1/9-549  зазначено, що  для учнів 10-11-х класів та студентів можна організувати оглядові екскурсії до краєзнавчих музеїв або районних будинків культури, де будуть експонуватись фотодокументальні стенди інформаційно-просвітницького проекту «Спротив геноциду».
    А також, залучити дітей і молодь до скорботних заходів у суботу 28 листопада, зокрема загальнонаціональної хвилини мовчання о 16:00 та акції «Запали свічку».
      На допомогу педагогам Українським інститутом національної пам’яті розроблено методичні рекомендації.