VI Всеукраїнської інтернет-олімпіада «На Урок» (Весна 2020) з біології.

27 трав. 2020
Вітаємо переможців з дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів.

Протягом травня 122 учні нашої школи стали учасниками VI Всеукраїнської інтернет-олімпіада «На Урок» (Весна 2020) з біології.

За підсумками дистанційної олімпіади Диплом І ступеня отримали: Рябков Ярослав 6-А клас, Яковлева Віра 6-А клас, Рогожніков Гліб 6-Б клас, Федорова Анастасія 6-Б клас, Верховодова Ліна 6-Б клас, Гольнєва Діана 6-Б клас, Гайворонська Марія 6-Б клас, Адаменко Євгенія 6-Б клас, Салькова Вікторія 6-В клас, Безсонов Микита 6-В клас; Голуб Альбіна 8-А клас,  Льолін Олег 8-А клас.

Диплом ІІ ступеня вибороли: Дробина Артем 6-А клас, Вовк Костянтин 6-А клас, Махарія Аліна 6-А клас, Співак Клім 6-А клас, Мартиненко Юлія 6-А клас, Грибова Анна 6-Б клас, Коваль Тимофій 6-Б клас, Жданов Денис 6-Б клас, Хвостикова Олена 6-Б клас, Мусалов Сергій 6-В клас , Домбровська Дар'я 6-В клас, Халіна Дар'я 6-В клас, Тємір Владислав 6-В клас, Щербак Валерія 6-В клас, Тихоновський Олександр 6-В клас, Мажиріна Вікторія 8-А клас, Нікітіна Ольга 8-А клас,  Рощектаєв Артем 8-А клас, Сотніков Даніїл 8-Аклас, Стрелкова Анна 10-А клас, Покровська Наталія 10-А клас.

Диплом ІІІ ступеня отримали: Гуленок Богдан 6-А клас, Шишка Станіслав 6-А клас, Курильський Ілля 6-А клас,Круглов Крістіан 6-А клас, Тимошенко Софія 6-А клас, Городова Діана 6-Б клас, Федорець Максим 6-Б клас, Балакіна Анастасія 6-Б клас, Бережна Вероніка 6-Б клас, Сопін Кирило 6-Б клас, Літвінова Дар'я 6-В клас, Машинська Соня 6-В клас, Абакумова Єва 6-В клас, Воронкіна Маргарита 8-А клас, Удовенко Софія 8-А клас, Махарія Аслан 8-А клас, Франжева Єлизавета 8-А клас, Пономаренко Анастасія 8-А клас, Дюкова Софіяи 8-А клас, Прохоров Михайло 8-А клас, Першина Анна 8-А клас, Гунько Анастасія 10-А клас, Жукова Катерина10-А клас, Сювінг Діана10-А клас, Білоус Анастасія 10-А клас, Харітонов Владислав10-А

Вітаємо переможців та бажаємо юним біологам натхнення та нових досягнень!