Наказ Про організацію освітнього процесу у КЗ «ХЗОШ № 49» з 05.04. 2021

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ІМЕНІ ХАРКІВСЬКИХ ДИВІЗІЙ»

Н а к а з

02.04.2021                                                                                            № ______ -о

Про організацію освітнього процесу

у КЗ «ХЗОШ № 49» з 05.04. 2021

Відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України                               від 25.09.2020 № 1115 «Деякі питання організації дистанційного навчання» (розділ ІІІ, п. 2, підпункт 5), Міністерства охорони здоров`я України                        від 25.09.2020 № 2205 «Про затвердження Санітарного регламенту                         для закладів загальної середньої освіти», листа Міністерства освіти і науки України від 02.11.2020 № 1/9-609 «Щодо організації дистанційного навчання»,  інших нормативно-правових актів, на підставі рішення засідання педагогічної ради закладу освіти (протокол від 02.04.2021 № 12),  у зв`язку                з погіршенням епідеміологічної ситуації у місті Харкові з метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 на території України, створення безпечного освітнього середовища

НАКАЗУЮ:

1. Організувати освітній процес у 1-4-х класах очно (із відвідуванням закладу освіти щоденно з дотриманням жорстких протиепідемічних норм).
  2. Організувати освітній процес у 5-11 класах з 05.04.2021 дистанційно                       з використанням технологій дистанційного навчання (далі ТДН).

До нормалізації епідситуації

1. Визначити, що в умовах дистанційного навчання використання ТДН проводиться відповідно до розкладу занять та графіку освітнього процесу з дотриманням санітарних та протиепідемічних вимог, а саме:

- Навчання з використанням ТДН здійснювати шляхом використання  асинхронного режиму на офіційному сайті закладу освіти                                з використанням сторінки на Google диску,  заздалегідь записаних відеоуроків від учителів із зовнішніх освітніх ресурсів, завдань                  для самостійної роботи з подальшою перевіркою, перегляду телеуроків «Всеукраїнська школа онлайн» та синхронного режиму з використанням он-лайн занять Zoom, Skype.

1. Заступникам директора з навчально-виховної роботи Губській О.А., Солуяновій Г.А.:
    1. Інформувати вчителів про можливості, які надають освітні платформи для саморозвитку та підвищення кваліфікації.
    2. Проводити заплановані методичні заходи (педагогічний практикум, засідання керівників ШМО) дистанційно.
  2. Педагогічним працівникам закладу:
    1. Забезпечити корегування календарно-тематичних планів, в яких зазначити ті теми уроків, що будуть проводиться з використанням ТДН, й теми уроків, які проводитимуться очно, за умови виконання програми навчальної дисципліни.
    2. Організувати проведення окремих дистанційних консультацій                     для учнів 5-11-х класів по групах після 13.00 (графік додається).
    3. Проводити остаточне оцінювання навчальних досягнень учнів, ураховуючи результати оцінювання, отримані з використанням ТДН.
  3. Класним керівникам 5-11-х класів:
    1. Надавати роз’яснення батькам здобувачів освіти щодо особливостей проведення занять з використанням ТДН.

Постійно

1. Ознайомити батьків з графіками проведення он-лайн уроків                          та  консультацій в малих групах.

До 05.04.2021

1. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Заступник директора

з навчально-виховної роботи                                                 Т.В. ПАНЧЕНКО