13 квіт. 2021

8 квітня 2021 року з метою пошуку нових форм міжнародного співробітництва в умовах, спричинених COVID-19, відбувся міський дистанційний семінар для методистів районних центрів освітніх технологій управлінь освіти та керівників шкільних євроклубів за темою «Скарбничка досвіду участі в міжнародних програмах та проєктах в умовах дистанційного навчання».

У семінарі взяла участь Солуянова Ганна Анатоліївна, заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель англійської мови комунального закладу «Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 49 Харківської міської ради Харківської області імені Харківських дивізій», яка з 04.02.2021 по 04.03.2021 проходила Міжнародне стажування у Вищій школі менеджменту інформаційних систем (Рига, Латвія), стала сертифікованим спеціалістом. Вона ознайомила учасників заходу з теоретичними основами викладання в сучасних умовах та напрацюваннями ЄС щодо стратегічного підходу до віддаленого навчання за результатами Міжнародного стажування. Сподіваємося, що такий досвід роботи стане вчителям при нагоді!