18 квіт. 2016

Поїздка до Екопарку

Сьогодні, 18 квітня 2016 року учні 3-Б класу разом з класним керівником Завадою Т.В. відвідали Фельдман парк "Екопарк". Учні були дуже задоволені поїздкою, всім сподабалися мешканці екопарку, а також цікаво та класно провели свій відпочинок від занять.
18 квіт. 2016

Лекція "Біотехнології - наше майбутнє"

18 квітня 2016 року у школі триває цикл тематичних лекцій від вищих навчальних закладів. Цього разу лекція відбулася на тему:"Біотехнології - наше майбутнє" для учнів 10-11-х класів провела лекцію доцент кафедри біотехнології Національно фармацевтичного університету. По завершенню лекції кожен учень отримав подарунок від НФУ.
15 квіт. 2016

Виховні години присвячені Дню косманавтики

12 квітня 2016 року у в нашій школі відбувалися виховні години присвячені дню косманавтики присвячені 55-річниці польоту Ю.О. Гагарина. У 2-В класі пройшла тематична виховна година з якої учні дізналися про про космос і космонавтів; штучними супутниками Землі та їх роллю в житті сучасної людини та прийняли активну участь у виставці малюнків.
15 квіт. 2016

Лекція "Окисно-відновні реакції"

15 квітня 2016 року у нашій школі проходять лекції доцента кафедри неорганичної хімії фармацевтичного університету Рой Ірини Дмитрівни на тему: "Окисно-відновної реакції", на якій слухачами був 9-А клас.
14 квіт. 2016

Відвідування Фельдман екопарку

14 квітня 2016 року учні 2-В класу разом зі своїм класним керівником Ушаковою В.М., відвідали Фельдман екопарк. Учні були дуже задоволені поїздкою, всім сподабалися мешканці екопарку, а особливо всі були здивовані красою величавих павлинів, які з першим подихом весни дивують всіх своєю красою.
14 квіт. 2016

Майстер-клас з прикрашенння пряників

Сьогодні, 14 квітня 2016 року у початкових класах нашої школи проходив майстер-клас з прикрашенням кондитерських виробів. Діти із задоволенням прикрашали свої тістечка, щоб порадувати батьків.
11 квіт. 2016

Міські військово-спортивні змагання "Вогневий рубіж"

8 квітня 2016 року на базі на базі ДНЗ “Харківський професійний ліцей будівельних технологій” (бул. Б.Хмельницького, 30) відбулися військово-спортивні змагання “Вогневий рубіж” серед учнів шкіл Фрунзенського району м. Харкова серед учнів 9-11 класів, в якому команда КЗ "ХЗОШ №49" прийняла активну участь.
11 квіт. 2016

Лекція "Екологія: Наука чи образ життя?"

Сьогодні, 11 квітня 2016 року в школі пройшла чергова лекція для учнів 9-11-х класів за темою: "Екологія. Наука чи життя?". Лекцію провела Літвінова Олена Вячеславівна, доцент кафедри управління та економіки підприємства (кандидат біологичних наук).
8 квіт. 2016

Продовжуються шкільні лекції для старшокласників

8 квітня 2016 року в школі було проведено чергову лекцію для учнів 10-11-х класів на тему: "Вітаміни: Хімія та життя" Лекцію провела професор з Національного фармацевтичного університету.
5 квіт. 2016

Лекції для старшокласників школи

4 квітня 2016 року в школі було проведено лекцію для учнів 10-11-х класів на тему: "Електромагнітний смог і наше здоров'я. Лекцію провела доцент Національного фармацевтичного університету Цаканян Ірина Семенівна.