12 лют. 2015

Співпраця з Національним фармацевтичним університетом

11 лютого проведено лекцію для учнів 9-х класів "Здоровий образ життя" викладачем Національного фармацевтичного університету
11 лют. 2015

БЕЗПЕКА У НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ

Міністерство освіти і науки України спільно з Державною службою України з надзвичайних ситуацій звертаються з проханням забезпечити організацію і проведення в дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних та вищих навчальних закладах роз'яснювальну роботу щодо безпеки у разі виникнення надзвичайних ситуацій.
10 лют. 2015

Вітаємо лауреатів IX Всеукраїнської філософської історико-краєзнавчої конференції учнівської молоді "Пізнай себе, свій рід, свій нарід"

Учні 5-Б класу, вихованці гуртка "Юні історики-краєзнавці" КЗ "Харківська обласна станція юних туристів" стали лауреатами IX Всеукраїнської філософської історико-краєзнавчої конференції учнівської молоді "Пізнай себе, свій рід, свій нарід"
5 лют. 2015

Вітаємо нашого учня переможця ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнського учнівської олімпіади з хімії

Підведені підсумки ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії у 2014/2015 навчальному році. За результатами якого учень 8-А класу Сніжко Арсеній зайняв ІІ місце на Всеукраїнській олімпіаді з хімії. Вітаємо Сніжка Арсенія та бажаємо йому творчого натхнення, наснаги та подальших таких успішних перемог!!!
3 лют. 2015

Тиждень математики, фізики та інформатики

З 02 лютого у навчальному закладі розпочався тиждень математики, фізики та інформатики
2 лют. 2015

Вітаємо нашого учня переможця ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнського учнівської олімпіади з математики

Підведені підсумки ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики та математики у 2014/2015 навчальному році. За результатами якого учень 8-А класу Сніжко Арсеній зайняв ІІІ місце на Всеукраїнській олімпіаді з математики. Вітаємо Сніжка Арсенія та бажаємо йому творчого натхнення, наснаги та подальших таких успішних перемог!!!
26 січ. 2015

Про деякі питання проведення ДПА та ЗНО у 2014/2015 н.р.

Згідно листу МОН України від 20.01.2015 №1/9-21 ''Про деякі питання проведення державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання у 2014/2015 навчальному році'', у якому звертається увага, що відтепер завдання для проведення державної підсумкової атестації укладаються навчальними закладами за рекомендаціями МОН. Цьогорічним є те, що обов’язковою є атестація з української мови, що проводиться у формі зовнішнього незалежного оцінювання. При цьому результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови зараховуються як результат державної підсумкової атестації за курс повної загальної середньої освіти для всіх випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2015 року.
22 січ. 2015

22 січня - День соборності України

22 січня Україна святкує велике державне свято - День соборності.
20 січ. 2015

Тиждень російської мови та світової літератури

З 19 січня по 23 січня у навчальному закладі проходив тиждень російської мови та світової літератури.
12 січ. 2015

Розпочався ІІ навчальний семестр 2014/2015 навчального року

12 січня 2015 року у нашій школі розпочався ІІ семестр 2014/2015 навчального року. Всіх учнів вітаємо з новим семестром та бажаємо терпіння, наснаги в здобутті нових знань та нових перемог у конкурсах та Всеукраїнських олимпіадах!!!