8 черв. 2015

Вивчаємо іноземну " Do you speak English"

Сьогодні, 8 червня 2015 року у таборі відпочинку пройшов ще один пізнавальний день. Для вихованців загіну "Розумник" відбулися цікаві турніри та конкурси на англійській мові.
4 черв. 2015

Оздоровча пора - літо!

Сьогодні, 4 червня 2015 року день у нашому таборі відпочинку розпочався з ранкової гімнастики, потім вихованці провели з великим задоволенням
3 черв. 2015

Відвідування мобільного кінотеатру та пізнання "Країни світлофорії"

Сьогодні, 3 червня 2015 року "Розважайлики" дуже цікаво провели черговий день відпочинку у пришкільному таборі відпочинку. Хтось відвідував мобільний кінотеатр з переглядом цікавого кіно, а самі наймолодші вихованці табору відпочинку пізнавали "Країну світлофорії"
2 черв. 2015

День захисту дітей у таборі "Розважайлик"

2 червня 2015 року на базі Дворца спорту шкільний табір відпочинку з денним перебуванням "Розважайлик" відвідав святковий концерт до дня Захисту дітей".
2 черв. 2015

Відкриття табору відпочинку з денним перебуванням

2 червня 2015 року на базі школи розпочав свою роботу дитячий заклад відпочинку з денним перебуванням "Розважайлик". Бажаємо всім учням цікавого та оздоровчого відпочинку!!!
29 трав. 2015

Привітання зі святом "Останнього дзвоника"

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки! Щиро вітаю Вас зі святом Останнього дзвоника – святом прощання зі школою! Для багатьох школярів він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Тож бажаю Вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.Для вас, випускники, цей дзвоник справді є останній. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів. Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаю щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Вірю, що Ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя! Бажаю вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій.
20 трав. 2015

Увага!!! Табір "Розважайлик"

З 02 червня по 19 червня 2015 року на базі нашої школи розпочне свою роботу відпочинковий табір літнього відпочинку "Розважайлик". Буде багато цікавого віх чекаємо!!!
8 трав. 2015

Відвідування ветеранів Великої Вітчизняної війни

Сьогодні, 8 травня 2015 року заступник директора з НВР Солуянова Г.А., та керівник гуртка військово-патриотичного виховання Хуторянець Ю.М., разом з гуртківцями відвідали та привітали з перемогою ветеранів Великої Вітчизняної війни.
8 трав. 2015

Покладання квітів у стели "Зірка"

7 травня 2015 року керівник гуртка "Військово-патриотичного виховання" Хуторянець Ю.М. разом з членами гуртка "Патріот" вшанували пам'ять загиблих воїнів у Великій Вітчизняній війні біля стели "Зірка".
6 трав. 2015

Концерт для ветеранів

6 травня у навчальному закладі пройшов концерт для ветеранів Другої світової війни