1 вер. 2015

Святкова лінійка у нашій школі

1 вересня 2015 року у школі відбулося свято Першого дзвоника. На урочистій лінійці були присутні почесні гості, вчителі, батьки та мешканці мікрорайону. Учні-першокласники отримали у подарунок від міського голови Букварики, веселі абетки та календарики.
1 вер. 2015

Привітання з Першим вересня

Сердечно вітаю вас з одним з найрадісніших свят - Днем знань! 1 вересня - особливий день для кожної людини, для кожної родини. Школярі з нетерпінням чекають зустрічі з улюбленими вчителями і однокласниками, з особливим хвилюванням зустрінуть це свято першокласники та випускники. Для тих, хто вже закінчив школу, роки навчання залишаться в пам'яті як один з найсвітліших періодів життя. Сучасне життя висуває людині високі вимоги. Щоб бути професіоналом, йти на крок попереду, більшість з нас не перестає вчитися протягом усього життя. Ось чому День знань - свято всенародне, близьке і рідне кожній людині. У цей святковий день бажаю всім, щоб прагнення рухатися вперед і рости над собою ніколи не вичерпувалося, щоб отримані знання були спрямовані на досягнення особистого благополуччя, а значить, і на розвиток рідної країни. Успіху і удачі у всіх Ваших починаннях!!!
31 серп. 2015

2 вересня відзначаємо завершення Другої світової війни

На виконання Указу Президента «Про заходи з відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни» від 24.03.2015 № 169 МОН України надсилає для використання та врахування в роботі методичні рекомендації щодо відзначення у школах завершення Другої світової війни. Про це йдеться у листі від 31.08.2015 № 1/9-410.
24 серп. 2015

З Днем Незалежності!

Сьогодні, в День Незалежності України, ми вітаємо усіх вас, хто своїми діями докладається до нашої спільної справи – розбудови нової європейської держави України. Сьогодні наше завдання, завдання усіх громадян України – зробити усе, аби наповнити незалежність нашої країни справжнім змістом, докласти максимум наших зусиль і снаги, аби наблизити пору розквіту України. І не має значення, де ми народилися: у Києві чи Севастополі, Львові чи Донецьку, Полтаві чи Одесі, не має значення скільки нам років і якою мовою ми говоримо. Лише одне має вирішальне значення: наша спільна Батьківщина і наше спільне майбутнє. І тільки разом ми можемо його змінити на краще!!! Вітаємо зі святом!
21 серп. 2015

День Державного Прапора України

Прапор держави - полотнище одного чи декількох кольорів, офіційна емблема держави, символ її суверенітету. Прапори держав й народів відомі нам з античних часів. Древні стяги на Русі були у великій шані ще за часів язичництва і після запровадження християнства вони всі освячувались образом животворного Христа, що було перейнято від греків. Слов'яни обожнювали свої знамена. Прапороносцями назначали визначних богатирів, які мали обов'язок постійно тримати прапор над полем бою.
19 серп. 2015

Мультфільми про Україну можуть бути використані на Першому уроці

Проект Телеканалу ПлюсПлюс «Це – наше і це – твоє» налічує 12 коротких мультфільмів з оригінальною історією та цікавими фактами про Україну. МОН України пропонує учителям як один із нових та альтернативних форматів Першого уроку 2015/2016 навчального року у початковій школі (лист МОН від 24.07.2015 №1/9-354) перегляд мультфільмів патріотичної спрямованості та їхнє обговорення разом із учнями на тему «Чим може пишатись українець?
17 серп. 2015

Матеріали для проведення Першого уроку

Інститутом проблем виховання НАПН України розроблено й упорядковано методичні матеріали на допомогу вчителям у проведенні Першого уроку у 2015/2016 навчальному році. Методичні матеріали розроблені відповідно до листа МОН України 1/9-354 від 24.07.2015 р.«Про тематику Першого уроку в 2015/2016 навчальному році». Матеріали містять орієнтовні конспекти уроків для учнів початкової, основної та старшої школ; орієнтовну тематику уроку, що відповідає принципам Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді; цитати та висловлювання відомих людей щодо патріотизму; інші додаткові матеріали, які вчителі можуть використати на уроці. Запропоновані матеріали стануть у нагоді вчителям під час проведення Першого уроку у 2015/2016 навчальному році.
11 серп. 2015

Міністерство освіти збільшило кількість годин на вивчення іноземних мов у 2015/2016 навчальному році

Наказом Міністерства освіти і науки України від 07.08.15 № 855 «Про внесення змін до Типових навчальних планів загальноосвітніх навчальних закладів» збільшено години на вивчення іноземних мов за рахунок варіативної складової.
5 серп. 2015

Про порядок організації Першого уроку у 2015/2016 навчальному році

Міністерство рекомендує загальноосвітнім навчальним закладам розпочати 2015/2016 навчальний рік Першим уроком, тематика якого відповідала б принципам Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді, що затверджена наказом МОН від 16.06.2015 № 641. Конкретну тему Першого уроку навчальні заклади визначатимуть самостійно.
24 лип. 2015

Підручники, що можуть друкуватися за кошти державного бюджету

Міністерством освіти і науки затверджено перелік підручників для учнів 4-x та 7-x класів загальноосвітніх навчальних закладів, що можуть друкуватися за кошти державного бюджету (Наказ МОН України від 22.07.2015 № 786). Перелік підручників для учнів 7-x класу, що можуть друкуватися за кошти державного бюджету, містить 156 назв підручників з шкільних предметів. До переліку підручників для учнів 4-x класу включено 97 назв підручників.