5 трав. 2015

Вітаємо учнів 7 класу у районному крнкурсі "Вивчаємо іноземну із задоволенням"

24 квітня 2015 року на базі ХГ № 14 відбувся районний конкурс «Вивчаємо іноземну з задоволенням», в якому взяли участь учні 7-го класу Великородний Андрій та Тристан Сергій виконуючи вірш іноземною мовою у відповідній номінації "Вірш іноземною мовою" були нагороджені дипломом ІІ ступеня. Вітаємо наших учнів та бажаємо творчих успіхів та наснаги у подальшому вивченні іноземної із задоволенням!!!
1 трав. 2015

Вітаємо з Першотравневими святами!!!

Щиро вітаємо вас з Першотравнем – святом миру і вільної праці на оновленій землі, яке стало в Україні традиційним. Це день трудівника, день солідарності та взаємної підтримки трудящих усього світу у прагненні жити в мирному, демократичному суспільстві. Нехай це чудове свято додасть нам наснаги, оптимізму і впевненості у власних силах, допоможе осягнути глибину життєствердних ідеалів добра і справедливості. Щиро бажаємо вам, шановні, щастя, здоров’я, благополуччя і життєвих гараздів!
30 квіт. 2015

Вітаємо переможницю районного конкурсу "Мій Пушкін"

29 квітня 2015 року на базі КЗ «ХНВК № 21» відбувся районний конкурс виразного читання «Мій Пушкін». Конкурс проводився з метою подальшого вдосконалення системи роботи з обдарованими учнями, підвищення інтересу школярів до вивчення поетичних творів, виявлення творчого потенціалу молоді, виховання високої читацької та загальної культури, в якому прийняла участь учениця 11-А класу Скрипченко Анастасія, вітаємо її з дипломом ІІІ ступеня та бажаємо успішного навчання, подальших таких перемог та творчого натхнення!!!
29 квіт. 2015

Увага, випускник!!! Результати ЗНО з української мови.

Український центр оцінювання якості освіти оголосить результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури 12 травня. Відповідна дата оголошення результатів тестування визначена Планом УЦОЯО з обробки матеріалів і визначення результатів ЗНО з української мови і літератури.
28 квіт. 2015

Відкриття "Фестивальної весни - 2015" Харківської міської організації учнівської самоврядування

28.04.2015 відбулося відкриття"Фестивальної весни - 2015" Харківської міської організації учнівської самоврядування
28 квіт. 2015

День цивільного захисту

28 квітня у навчальному закладі пройшов День цивільного захисту
23 квіт. 2015

24 квітня. Зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури

24 квітня відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури.
14 квіт. 2015

Увага, випускник!!! Запрошення на ЗНО поштою не надсилатимуться

На Ваших інформаційних сторінках зовнішнього незалежного оцінювання будуть розміщені запрошення-перепустки для участі у тестуванні 2015 року. Про це йшлося у повідомленні Українського центру оцінювання якості освіти.
10 квіт. 2015

Привітання з світлим Великодним святом!

Шановні колеги, наші учні та їх батьки! Світлий день сьогодні розпочався, і народ на свято зібрався у церкви на всеношну йдуть, пісні і молитви там співають. Пасха і Христову неділю зустрічають - це день господнього явління. Бажаємо всім Вам благополуччя вашому дому, здоров'я вашої родини та спокію й миру у житті!!! Він нам життя сенс відкрив, Двері на щастя прочинив. Паскою пасхальним угощайтесь, І вином церковним Причащайтеся. І запам'ятайте ви лише одне, У житті робіть завжди добро.
9 квіт. 2015

Фестиваль дитячої творчості "Місто-майстрів - 2015"

Учні навчального закладу 7-9 квітня брали участь у районному фестивалі "Місто майстрів - 2015"