8 лют. 2016

Вітаємо переможця ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

Вітаємо учня 9-А класу Сніжка Арсенія, який посів ІІ місце на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії та вчителя Триполко Оксану Віталіївну, яка підготувала учня до олімпіади. Бажаємо успіхів!!!
4 лют. 2016

До уваги педагогів, учнів та батьків!

08 лютого 2016 року відновлюється навчально-виховний процес у загальноосвітніх навчальних закладах міста.Відповідне розпорядження сьогодні, 4 лютого, підписав Харківський міський голова Геннадій Кернес. Нагадаємо, що заняття в загальноосвітніх навчальних закладах Харкова були призупинені з 27 січня у зв'язку зі зростанням рівня захворюваності на грип та ГРВІ.
3 лют. 2016

До уваги учнів та батьків!

До 05.02.2016 (включно) продовжується призупинення навчально-виховного процесу у загальноосвітніх навчальних закладах міста. Відновлення занять у школах буде здійснено після особливого розпорядження міського голови.
1 лют. 2016

Увага! Реєстрація для участі в ЗНО – 2016

Реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2016 року розпочинається з 12:00 1 лютого та триватиме до 4 березня. Відповідальними за формування та відправлення до Харківського РЦОЯО комплектів реєстраційних документів випускників старшої школи є загальноосвітні навчальні заклади. Звертаємо увагу, що реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні осіб, яким станом на 01 вересня 2015 року виповнилося 16 років, буде відбуватися за паспортами.
28 січ. 2016

Увага! Харківський РЦОЯО нагадує

Шановні наші випускники! Хто ще не успів зареєструватися на пробне зовнішнє незалежнє тестування, то 30 січня 2016 року - останній день реєстрації на пробне ЗНО, а 3 лютого 2016 року - останній день для оплати послуги пробного ЗНО
27 січ. 2016

Вітаємо команду з баскетбольної ліги

Вітаємо команду учнів КЗ "ХЗОШ №49" з абсалютною перемогою на районному етапі змагань шкільної баскетбольної ліги. І місце у змаганнях вибороли учні Курченко Даніїл - капітан команди (9-А); Чурилов Тимур (9-А); Рачинський Тимур (9-А); Кучеров Андрій (9-А); Байбородін Сергій (9-А); Хорошун Олександр (10-А);Печеневський Дмитро (10-А) та Клименко Кирило (11-А). Вітаємо з перемогою та бажаємо успіхів на міському етапі!!!
26 січ. 2016

У навчальних закладах ввели карантин

На виконання Харківського міського голови від 26.01.2016 № 6 «Про призупинення навчально-виховного процесу в навчальних закладах м.Харкова» у загальноосвітніх закладах усіх типів і форм власності з 27.01.2016 р. призупиняється навчально-виховний процес до окремого розпорядження.
22 січ. 2016

Літераурні вікторини до тижня російської мови та літератури

З 18 по 22 січня 2016 року в школі проходив тиждень російської мови та літератури. Серед учнів 5-11 класів проводилися літературні вікторини, в яких діти брали активну участь у цих конкурсах і залюбки відкривали для себе щось нове.
22 січ. 2016

Театралізована вистава "в країні дорожних знаків"

21 січня 2016 року в нашій школі було проведено театралізовану виставу для учнів 1 та 2 класів "В країні дорожних знаків".
19 січ. 2016

Усний журнал "Свято Водохрещення"

Сьогодні, 19 січня 2016 року учні 7-Б класу підготували усний журнал на тему: "Свято Водохрещення". Учні пройшлися по класам початкової школи та розповіли про історію свята Водохрещення.