29 груд. 2015

Вистава для учнів «Казка про забуті іграшки»

28 грудня 2015 року учні пільгового контингенту нашого навчального закладу відвідали театр опери та балету ім. Лисенка, де було про демонстріровано виставу "Казку про забуті іграшки". Після вистави діти отримали солодкі подарунки.
28 груд. 2015

Вітаємо переможницю ІІ (районного) етапу олімпіади з інформаційних технологій

26 грудня 2015 року на базі ХГ №14 відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій. Вітаємо Зєнову Валерію, ученицю 11 класу, яка посіла ІІІ місце та вчителя яка підготувала ученицю до олімпіади Журавльову Олену Григорвну. Бажаємо успіхів!!!
26 груд. 2015

Новорічні ранки у школі

23-24 та 25 грудня 2015 року у нашому навчальному закладі пройшли новорічні ранки у 1-4-х класів.
25 груд. 2015

Свято Новий рік у клубі "Меридіан"

24 грудня 2015 року учні 5-8-х класів нашої школи відвідали молодіжний клуб "Меридіан", де відбулося святкування Нового року. дітей привітали Дід мороз та Снігуронька. Гарний настрі, новорічна дискотека, море вражень - це і є подарунок для дітей.
25 груд. 2015

Екскурсія на хлібозавод Кулиничі

22-23 грудня 2015 року учні 1-х класів відвідали хлібозавод "Кулиничі", там вони познайомилися з виробництвом хлібобулочних виробів.
24 груд. 2015

Новорічна вистава у клубі розвитку

Сьогодні, 24 грудня 2015 року, учні 2-Б класу відвідали новорічне свято. Дитячий клуб "Корні" радо зустрів наших діток.
23 груд. 2015

Святкові новорічні казки для учнів початкової школи

21 грудня 2015 року у нашій школі відбулися ранкові ранки у початковій школі, показовими виступами для учнів були сценки новорічних казок, які підготували учні 6-Б та 5-А класу.
21 груд. 2015

Вітаємо переможниців ІІ (районного) етапу олімпіади з біології

19 грудня 2015 року на базі ХЗОШ №49 відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології. Вітаємо учнів, які посіли ІІ місце: Суровцеву Карину (11-А); Гавриш Поліну (10-А), а також учнів які посіли ІІІ місце: Семотюк Василину (10-А); Воробйову Юлію (9-А) та вчителя Яікову Світлану Олександрівну, яка підготувала учнів до олімпіади!!! Бажаємо успіхів!!!
19 груд. 2015

Вітання з Святим Миколаєм!

Дорогі наші діти! Шановні батьки!Щиро вітаю вас з Днем Святого Миколая! В Україні здавна шанують Миколая Чудотворця - захисника, наставника і покровителя дітей. Він дарує усім віру в здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у наші душі світлі почуття, надихає нас на добро. Це свято перший в низці різдвяних і новорічних свят, яке уособлює в собі початок Святок. Із завмиранням серця діти очікують Святого Миколая, бо переконані, що він не омине їхньої будинку, неодмінно здійснить мрію. Занепокоєння про дітей - чи це не найперша обов'язок дорослих. А на день святого Миколая жодного малюка не повинно залишитися без уваги і подарунка, а тим більше особливі дітки, які позбавлені батьківського піклування, або проживають у будинках-інтернатах, дитячих будинках сімейного типу. Всі вони - наші діти, і ми, дорослі, повинні робити все від нас залежне, щоб вони були максимально охоплені увагою. Ми повсякденно повинні думати про майбутнє незалежної України, а це майбутнє завжди починається з нашого щоденного уваги до дитини. Зігріємо своїм теплом тих, кого обділила доля, адже кожен сьогодні очікує свята.
18 груд. 2015

Конкурс новорічних стіннівок

З 18 по 25 грудня 2015 року у нашій школі пройшла виставка малюнків, поробок та новорічних стіннівок.