19 січ. 2016

Уроки про Соборність України

Сьогодні, 19 січня 2016 року у школі пройшли уроки присвячені дню Соборності України на тему: «Єднання заради Незалежності». Пройшли уроки у 11- А та 5-А класах з історії України на тему: Без Соборності немає України" та " День Соборності в Україні"
18 січ. 2016

«Ярмарок вишів» для випускників загальноосвітніх навчальних закладів міста Харкова

2-3 лютого 2016 року в рамках програми «Обираємо професію крок за кроком» для учнів 10-11- х класів відбудеться щорічний «Ярмарок вишів».
16 січ. 2016

Методичні рекомендації щодо проведенних заходів до Дня Соборності

МОН України оприлюднило лист «Щодо відзначення Дня Соборності України» від 11.01.2016 № 1/9-5. У листі надано методичні рекомендації щодо організації та проведення у загальноосвітніх навчальних закладах Уроку Соборності «Єднання заради Незалежності» (до Дня Соборності України 22 січня 2016 року). Орієнтовний період відзначення пам’ятної події — з 19 по 22 січня 2016 року.
13 січ. 2016

Музична композиція " Щедрий вечір, добрий вечір"

Сьогодні, 13 січня 2016 року у нашій школі учні 6-Б та 7-А класу підготували музичну композицію "Щедрий вечір, добрий вечір...", присвячену Старому Новому року для дітей молодших класів.
7 січ. 2016

Привітання з Різдвом Христовим!

Дорогі учні та батьки! Від щирого серця вітаю вас із Різдвом Христовим! Бажаю вам щастя та благополуччя, міцного здоров’я, тепла, добробуту! Нехай Новий рік та Різдво увійдуть у ваші домівки щедрими й веселими, засіють ваші родини злагодою, а святкові вогники новорічної ялинки запалять у ваших душах іскри любові, надії й добра!
5 січ. 2016

У 2016 році ДПА з української мови, математики та історії України буде проведено у формі ЗНО

Директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій розповів, як проходитиме ЗНО в 2016 році. Як і в минулому році буде застосований пороговий бал «склав/не склав», а державну підсумкову атестацію з української мови, математики та історії України буде проведено у формі зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). Наступного року тестів дворівневої складності не буде, оскільки вони не користуються великим попитом серед вишів, для яких їх було запроваджено минулого року. Із 5 по 20 січня 2016 року абітурієнти зможуть зареєструватися на пробне тестування, що відбудеться у квітні. Його вартість становитиме 111 грн. за один навчальний предмет.
5 січ. 2016

Увага! Реєстрація на пробне ЗНО-2016

З 05 січня 2016 року розпочинається реєстрація на пробне ЗНО-2016. Реєстрація триватиме до 30 січня 2016 року.
4 січ. 2016

Шановні випускники!

Звертаємо вашу увагу, що реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінювання осіб, яким станом на 01 вересня 2015 року виповнилося 16 років, буде відбуватися за паспортами. Зважаючи на стислі терміни реєстрації (з 01 лютого до 04 березня 2016 року), радимо якнайшвидше розпочати процедуру отримання паспортів.
31 груд. 2015

Привітання з Новим роком та Різдвом Христовом!

Дорогі колеги, наші учні та їх батьки! Від усього серця вітаю Вас із самими довгоочікуваними і світлими святами – Новим Роком та Різдвом Христовим! Це усіма нами з дитинства улюблені й радісні дні, наповнені світлом свята спільної радості, веселощів, очікування чуда й казки, душевного тепла и надії. Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2015-ий рік був прожитий не дарма. Цей рік був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід. Напередодні Нового Року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов'язково здійсняться. Від усієї душі зичу Вам великого людського щастя, міцного здоров'я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай прийдешній рік виправдає ваші самі добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут вашим сім'ям. Нехай панують у ваших домівках мир, взаєморозуміння й любов. З Новим Роком та Різдвом Христовим!!!
30 груд. 2015

До уваги абітурієнтів! Відеоінструкція щодо реєстрації на пробне зовнішнє незалежне

Увага! З 5 по 30 січня 2016 року буде відкрита можливість для реєстрації на пробне ЗНО - 2016. ХРЦОЯО проводить реєстрацію осіб, які виявили бажання зареєструватися на пробне ЗНО - 2016 із Полтавської, Сумської та Харківської областей. Можливість зареєструватися буде активна на сайті ХРЦОЯО з 5 січня 2016 року.