18 груд. 2015

Подарунки до дня Святого Миколая

Сьогодні, 18 грудня 2015 року у школі учні 1-х класів отримали подарунки до дня Святого Миколая від депутата Верховної ради Хомутинника Віталія Юрійовича. Також вже традиційно до свята Святого Миколая учні 5-6-х класів підготували для учнв 1-4-х класів казки про дружбу.
17 груд. 2015

Вітаємо переможниців ІІ (районного) етапу олімпіади з правознавства

12 грудня 2015 року на базі ХЗОШ №38 відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства. Вітаємо учнів, які посіли ІІ місце: Пелепець Лідію (9-А); Войтенко Анастасію (10-А), а також Сакун Світлану, ученицю 9-А класу, яка посіла ІІІ місце та вчителя Долгих Лілію Василівну, яка підготувала учнів до олімпіади!!! Бажаємо успіхів!!!
11 груд. 2015

Вітаємо!!!

Вітаємо ученицю 9-А класу Пелепець Лідію та її керівника наукової роботи Яікову Світлану Олександрівну з захистом науково-дослідницької роботи Малої академії наук у І (районному) етапі конкурсу та бажаємо творчого натхнення та успіхів на ІІ (обласному) етапі)!
9 груд. 2015

Вітаємо переможницю ІІ (районного) етапу олімпіади з економіки

06 грудня 2015 року на базі ХЗОШ №63 відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури. Вітаємо Сакун Світлану, ученицю 10 класу, яка посіла ІІІ місце та вчителя яка підготувала ученицю до олімпіади Архіпову Вікторію Олександрівну. Бажаємо успіхів!!!
8 груд. 2015

Урок інформатики по роботі ЗНО-2016

07 грудня 2015 року в 11-А класі пройшов урок інформатики у рамках інформаційно-роз'яснювальної роботи щодо головних етапів ЗНО 2016 року.

Виставка стіннівок до Збройних сил України

До дня Збройних сил України у школі відбулася виставка святковиї стінівок.

Вітаємо переможницю

21 листопада 2015 року на базі Харківської гімназії № 12 відбувся VІІІ міський конкурс знавців російської мови для учнів 8-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів міста, в якому наша учениця 11-А класу Сімавонян Валерія була визначена переможницею у номінації «Майстер слова». Вітаємо її та бажаємо творчої наснаги та успішного навчння!!!

Вітаємо переможниців ІІ (районного) етапу олімпіади з хімії

05 грудня 2015 року на базі ХЗОШ №61 відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії. Вітаємо учнів, які посіли ІІ місце: Великородного А. (8-А); Сніжка А. (9-А); Гавриш П. (10-А), а також Чаусову Є., яка посіла ІІІ місце та вчителя Триполко Оксану Віталіївну, яка підготувала учнів до олімпіади. Бажаємо успіхів!!!
5 груд. 2015

Вітаємо команду юних ІТ

5 грудня 2015 року у ТРК "Караван" відбувся останній відбірковий день ІТ брейн рингу "Spalah" в якому наша команда у складі Великородного А., Тристана С., Бережного А., Ковальової М. та Воробйової Ю. виборала честь змагатися у півфіналі турніру ІТ брейн рингу "Spalah". Побажаємо нашій команді творчої наснаги та вдалої гри у півфіналі!!!
3 груд. 2015

Обласний виховний захід "Нагадуй горобчика"

Сьогодні, 3 грудня 2015 року в нашій школі пройшов обласний виховний захід під керівництвом орнітологів під гаслом "Нагадуй горобчика". В якому активну участь прийняли учні 4-А та 4-Б класів зі своїми класними керівниками: Котенко С.В. та Житомирською А.В.